کتاب‌ها

تحول روح تجلی عشق

اگر می‌پرسید در این کتاب چه چیزهایی می‌خوانید، باید بگویم که کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم.
اما محتوای ارتعاشی برای درک ذهنی ترسیم نشده بلکه قرار است دل و جان شما را نشانه گیرد تا تأثیری ژرف و حقیقی بر انرژی درونی و بیرونی شما داشته باشد. بین روند جمع‌آوری اطلاعات در مورد چیزی به طور ذهنی (مواجهه‌ ذهنی) با تجربه‌ درونی و حقیقی آن چیز (مواجهه‌ ارتعاشی) تفاوتی چشمگیر وجود دارد. در ادامه مطالب بیشتری در مورد ارتعاش می‌آموزید اما اکنون همین‌قدر بدانید که هدف از این محتوای ارتعاشی کمک به دگرگونی درونی و حقیقی شماست.
مثل این است که تفاوت بین شنیده‌های ما در مورد بستنی را با زمانی که طعم خامه و شیرینی بستنی را زیر زبان حس می‌کنیم، مقایسه کنید یا کسی از شنا کردن در دریایی آرام و گرم برایمان حرف بزند و یک روز خودمان در آب‌های نیلی و گرم، شناور باشیم. صحبت در مورد شنا در دریایی آرام به نظر خوب می‌رسد اما تجربه‌ی حقیقی آن حسی خوب در آدمی ایجاد می‌کند. این حس تغییری از درون ایجاد می‌کند. صمیمانه دلم می‌خواهد با خواندن کتاب تحول روح، تجلی عشق همین حس پاک و مانا در شما ریشه گیرد، چیزی را به شما اضافه کند و تجربه‌هایی دلنشین برایتان رقم زند.

فراتر از دانش:

دریافت ارتعاش انرژی
می‌خواهم توصیه کنم که کتاب حاضر را نه تنها منبع اطلاعات بلکه یک منبع انتقال انرژی نیز تصور کنید. در هر یک از این صفحات، مفاهیمی ذکر شده‌اند که شاید ذهن نتواند آن‌ها را درک کند. شاید کتاب‌های دیگری از من یا نویسندگان دیگر خوانده و همین کیمیاگری را در آن‌ها تجربه کرده باشید. اگر چنین تجربه‌ای را از قبل نداشته‌اید، از شما می‌خواهم این کتاب را با نگاهی متفاوت بخوانید و منتظر رویدادهای شیرین باشید.
واژگانی که نویسنده، معلم یا مربی، فراتر از ذهن خویش بیان می‌کند،
همان واژگانی هستند که از آگاهی وسیع او برمی‌خیزند
و به خوانندگان منتقل می‌شوند.
آن‌ها کلماتی راکد نیستند بلکه فرکانس‌های فعال،
زنده و حقیقیِ انرژی و بیداری هستند.
اگر با چنین شناختی به این کلمات نزدیک شوید،
می‌توانید با گنجینه‌‌ی ارزشمندی که از آن نشأت گرفته‌اند، ارتباط برقرار کنید
و همان تجربه‌ها را درون خویش بیافرینید.
روش دیگر این است که فکر کنید با یک سوکت الکتریکی به شبکه اینترنت متصل شده‌اید و می‌توانید هر آنچه را که لازم دارید از آن دانلود کنید.
اگر این‌گونه بیندیشید دریچه‌ جان خویش را به روی انرژی ارتعاشی این کتاب می‌گشائید و حتی اگر بسیاری از مطالب را درک نکنید، انرژی آن‌ها را جذب می‌کنید و وقتی کلمات را از زیر نگاه خود می‌گذرانید، فکر می‌کنید نه تنها از نظر فیزیکی آن‌ها را می‌بینید بلکه نور درون آن‌ها در صفحات کتاب و سپس درون شما بازتابانیده می‌شود.
همچنین این آگاهی را داشته باشید که این کتاب فقط یک مجموعه از کلمات و ایده‌ها نیست بلکه موجودی زنده است که همراه با او به نظاره‌ انرژی‌ای می‌نشینید که به زندگی خود دعوت کرده‌اید تا سفر زندگی را با عشق، هدایت و محبت ادامه دهید. هربار که جمله‌ای از این کتاب می‌خوانید، حس می‌کنید پیری خردمند با شما صحبت می‌کند. می‌توانید حس کنید انرژی و عشقی که هر یک از این کلمات به قلب شما می‌ریزند، چقدر دل‌نشین و آرام‌بخش‌اند.
می‌توانید یک ریسمان طلایی را تصور کنید که شما را به این کتاب و خردی که به قلب شما وارد می‌کند، وصل کرده یا قلب مرا به قلب شما متصل ساخته تا شاهد حوادثی عمیق و زیبا باشیم.
البته ممکن است هیچ‌یک از این توصیه‌ها را جدی نگیرید و این کتاب را به دلیل اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، بخوانید و در این صورت نیز امیدوارم آن را ابزاری برای تعالی و رشد خود تلقی کنید. در هر صورت این کتاب فراتر از اطلاع‌رسانی گام برداشته و اگر احساسی خاص درون شما ایجاد کرد، متعجب نشوید.

به دنبال دروازه‌های ورود
کتاب تحول روح، تجلی عشق شامل دروازه‌های انرژی و امواج است. من کلمات، عبارت‌ها و جریانی از ایده‌ها را در این کتاب آورده‌ام تا به منافذ ارتعاشی درون شما رخنه کنند. همان‌طور که در طول سطرهای این کتاب پیش می‌روید، دروازه‌های ارتعاشی برایتان آشکار می‌شوند و امکان درک بقیه‌ مطالب نیز برای شما فراهم می‌شود.
چطور این کار را انجام دهید؟ خیلی ساده، هربار که عبارتی را خواندید و این عبارت هیجانی را درونتان زنده کرد یا حسی مانند شتاب، تلاطم یا انبساط در لایه‌های عمیق وجود شما جوانه زد، بدانید نسبت به آن عبارت واکنشی ارتعاشی نشان داده‌اید و در حقیقت به دروازه رسیده‌اید:
واژگان این کتاب چیزی فراتر از کلمات هستند.
آن‌ها پل‌های ارتعاشی هستند که باید از رویشان عبور کنید
تا به دروازه‌های ارتعاشی برسید.
نمی‌خواهم هیچ‌یک از این دروازه‌ها را جا بگذارید. موارد مهم کتاب با خطی تیره‌تر نوشته شدند تا بلافاصله به اهمیت آن‌ها پی ببرید.
پیشنهاد می‌کنم هر گاه حس کردید به یکی از این دروازه‌ها رسیدید، لحظه‌ای وقت گذاشته و آن بخش را با صدای بلند بخوانید یا اگر کتاب را با دوست یا همسر خود می‌خوانید، به نوبت بخش‌های مهم را برای یکدیگر بازخوانی کنید. گوش دادن به کلمات، ارتعاش شما را با ارتعاش خرد درونی این کتاب هماهنگ می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد تا کمال و تعمق لازم را به دست آورید. بهتر است دفترچه یادداشتی کنار خود داشته باشید تا بتوانید از مطالب مهم یادداشت بردارید.
این کتاب نیز مانند هر هدیه دیگر برای دیدن و تمجید کردن نیست؛ بلکه باید آن را باز کنید، از آن بهره گیرید و با آن زندگی کنید. خطوط این کتاب، حاوی تمرین‌ها و تکنیک‌هایی است که با انجام هر یک از آن‌ها به‌تدریج به فهم کامل دانشی دست می‌یابید که از لایه‌های معنویت و روح چشمه می‌گیرد. شناخت و معرفت شما نه به جهت کلام من که به سبب تجربه‌های خودتان از به کارگیری این مفاهیم در عمل، میسر خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *